SUSIPAŽINKIME

POMIŠKIS ideali vieta festivalio tipo vestuvėms gamtoje, įmonių ar komandos formavimo renginiams, žygiams ar asmeninėms šventėms, kur svarbiausia mintis - susirinkti ir smagiai pasibūti kartu. Čia galėsite mėgautis visiška laisve ir žvaigždėtu dangumi. Surengti jaukią ir asmenišką ceremoniją, klausytis gyvos muzikos, skanauti gardaus maisto iš food trucko, piknikauti pievoje, šokti basomis ar ratu susėsti prie laužo.

Pomiškio kompleksą sudaro 3 hektarai žemės ir miško. Teritorija ribojasi su ežero pakrante. Turime įrengę 120 kv.m. stoginę, su slankiojančiais vitrininiais langais. Stoginės nuotraukas rasite ČIA. Prie stalų talpiname 60 žmonių, konferencijose sėdimų vietų – 100, stovimų – 120. Turime įrengtą virtuvę, tualetus, persirengimo kambarį svečiams/organizatoriams.

laura
laura

LAURA

Mano ir Pomiškio draugystė prasidėjo patikėjus, kad čia galėsiu išpildyti pačias originaliausias savo idėjas. Kai sprendimus šventėms įkvepia pati vieta, imu tikėti stebuklais: šiandien realybe tampa tai, ką kadaise regėjau drąsiausiose savo svajonėse. Ką pažadu? Devynerių metų renginių dekoravimo ir koordinavimo darbo patirtį, maksimalias pastangas, dėmesį detalėms ir būtinai – cinkelį tik Jūsų šventei.

mantas
mantas

MANTAS

Kai mano gyvenime atsirado Pomiškis, supratau, kad šventės gali būti kitokios. Čia galiu įprasminti savo 15 metų renginių organizavimo patirtį sukurdamas tokią šventę, kokios palinkėčiau pats sau. Noriu, kad tokį susitikimą su savimi ir savo geriausiomis emocijomis Pomiškyje patirtumėte ir Jūs.

Atvykę į Pomiškį iškart pajutome, kad tai nepaprasta vieta. Vieta į kuria verta atvykti iš Kauno ir atgabenti svečius net iš pajūrio. Vieta, kurioje nuostabi gamta, atmosfera ir Pomiškio savininkai, kurie patarė, padrąsini, rūpinosi ir kartu su mumis išgyveno svarbiausia mūsų gyvenimo šventę - vestuves. Pomiškyje jautėmės savimi, tokie kokie esame, o Laura kiekviena kampelį papuošė taip, kad norėjosi visur įsiamžinti. Buvo jauku kaip namie ir gražu kaip pasakoje. Ačiū Jums, labai tikimės dar sugrįžti.

- Herta ir Giedrius

ATSILIEPIMAI

Atvažiavęs į Pomiškį patirsi tikrą nuotykį. Ši vieta yra idealus pasirinkimas, jei norite ištrūkti iš kasdienybės ir pabūti su gamta. Pomiškis yra ypatingas savo grožiu ir ramybe. Gali pasivaikščioti tarp didžiulių medžių, pasigrožėti nuostabiais peizažais ir pajusti gamtos jėgą. Atvykę į Pomiškį pamiršite visus rūpesčius ir pasinerti į gamtos apsuptyje teikiamą ramybę ir grožį.