ASMENINĖS ŠVENTĖS

Ar norite suteikti ypatingą prasmę savo gimtadieniui, krikštynoms ar kitoms asmeninėms šventėms? Tai galite padaryti, įamžindami šias akimirkas gamtos apsuptyje. Gamta suteikia ypatingą atmosferą ir ramybę, kurios metu galite džiaugtis šventės kiekviena detalė. Galbūt tai būtų šiltas vasaros piknikas su artimaisiais ir draugais, kur galite mėgautis skaniais užkandžiais ir puikia kompanija. Arba galbūt tai būtų pasivaikščiojimas miške, kur galėsite mėgautis gamtos grožiu ir šventės ypatingumu. Nesvarbu, kokį pasirinksite variantą, gamta tikrai suteiks ypatingumą ir originalumą jūsų asmeninei šventei. Tai ne tik įamžins šią akimirką, bet ir paliks nepakartojamą prisiminimą visiems dalyvavusiems.

renginys_gamtoje
renginys_gamtoje

GIMTADIENIS

Švęskite gimtadienį gryname ore, toliau nuo miesto šurmulio. Miško pakraštyje stovinti skaidri stoginė ir Širvino ežero bei tvenkinio vaizdai leis Jūsų svečiams smagiai praleisti laiką jaukioje gamtos apsuptyje.

Siūlome daug pramogų: orientaciniai žaidimai, lazerių kovos, gėrimų degustacijos, sportinio pokerio vakaras, pripučiamo lauko kino teatro seansas, šaržininkas, šokių pamokos ir kitos smagios veiklos.

kriskstynos_gamtoje
kriskstynos_gamtoje

KRIKŠTYNOS

Įamžinkite savo vaikučio krikštynas Pomiškyje. Didelė pieva, ežeras, skaidri stoginė ir miško atokaita patiks mažiems ir dideliems. Vaikams suteiksite daug laisvės – bėgioti, šūkauti, karstytis laipynėmis, suptis...

Mes galime:

  • Pasirūpinti specialiu meniu vaikams.

  • Padekoruoti krikštynas pagal Jūsų pageidaujamą ar mūsų pasiūlytą tematiką.

  • Paruošti ir papuošti saldų stalą ir foto kampelį.

  • Pasiūlyti Jums fotografo, žonglieriaus ar animatoriaus paslaugas.

  • Vaikams užsakyti laipynes, muilo burbulų mašiną, pripučiamą batutą, čiuožyklą, padaryti virvių takus, lynus ar išnuomoti žaislinį namelį.