top of page
126083868_1090105594775172_3358159153676

Vestuvės

Dviejų žmonių sąjunga gali būti įteisinta ar atšvęsta miško apsuptyje, ant ežero ar tvenkinio pakrantės. Grynas oras, ošiant pušims ištartos priesaikos, šokiai mėnesienoje, svečiams – didelė erdvė ir laisvės pojūtis, o jauniesiems – fotosesija tarp lauko gėlių, čiulbant paukščiams. 

 

Pomiškio komanda pasirūpins Jūsų švente nuo... iki: temos parinkimu, šventės eiga, dekoru bei sklandumu šiame gamtos prieglobstyje. 

 

 

Vestuvių koordinavimas →

 

Vestuvių dekoravimas →

Vestuvės
Įmonių renginiai

Įmonių renginiai

Atšvęskite ir surenkite savo įmonės darbuotojams nepamirštamą šventinį nuotykį. Surengsime ir suplanuosime Jums viską nuo mažiausios smulkmenos iki milžiniškų sumanymų: įmonės gimtadienį, komandos formavimo renginį ar produktų pristatymą. Galėsite žygiuoti aplik Širvino ežerą ir bristi per šalia esančias pelkes. Su irklentėmis ištyrinėti ežero krantus ar pasimėgauti maudynėmis kubile. Siūlome daug ir kitų pramogų: orientaciniai žaidimai, lazerių kovos, gėrimų degustacijos, sportinio pokerio vakaras, pripučiamo lauko kino teatro seansas, šaržininkas, šokių pamokos ir kitos smagios veiklos.

Priklausomai nuo renginio, skaidrioje stoginėje galimas dalyvių skaičius: 60 vietų prie stalų, 100 sėdimų vietų teatro stiliumi bei apie 120 stovimų vietų.

POMIŠKIO top 4 įmonių renginiai (idėjos/pasiūlymai):

Miško maudynės 

Recharge 

Rube-Goldberg 

Žygis 

126060583_804978163410082_63234151109954

Gimtadienis

Švęskite gimtadienį gryname ore, toliau nuo miesto šurmulio. Miško pakraštyje stovinti skaidri stoginė ir Širvino ežero bei tvenkinio vaizdai leis Jūsų svečiams smagiai praleisti laiką jaukioje gamtos apsuptyje. 

Siūlome daug pramogų: orientaciniai žaidimai, lazerių kovos, gėrimų degustacijos, sportinio pokerio vakaras, pripučiamo lauko kino teatro seansas, šaržininkas, šokių pamokos ir kitos smagios veiklos.

Gimtadienis

Krikštynos

Įamžinkite savo vaikučio krikštynas Pomiškyje. Didelė pieva, ežeras, skaidri stoginė ir miško atokaita patiks mažiems ir dideliems. Vaikams suteiksite daug laisvės – bėgioti, šūkauti, karstytis laipynėmis, suptis... 

 

O mes galime→

Krikštynos

Fotosesija

Pomiškio teritorijoje yra daug nuostabių lokacijų įsiamžinti tarp miško augmenijos, sėdint valtyje, supantis hamake ar supynėse, ant ežero ar tvenkinio kranto. Be pašalinių akių ir bereikalingo dėmesio.

Mes galime pasirūpinti fotosesijos tema ir detalėmis, apranga, makiažu ir šukuosena, fotografu, užkandžiais ir gėrimais. Jums beliks atsipalaiduoti.

Fotosesija
bottom of page