KODĖL VERTA RINKTIS POMIŠKĮ

💚Mes Jums pažadame gryną orą, išskirtinį landšaftą ir viską vienoje vietoje: mišką, ežerą ir tvenkinį.

💚Ceremoniją galėsite surengti miške, o jei oras bus nepalankus, tai visada bus galima ceremoniją perkelti į skaidrią stoginę.

💚Turime virtuvę maitintojams, kur jie galės ant stalvirščių pasiruošti maistą… Jūs galėsite pasirinkti savo šventei vieną iš kerurių mūsų rekomenduojamų maitintojų: pagal kainas, skonį ar rekomendacijas.

💚Geriamas vanduo, tualetai ir elektra gamtoje. Trys dideli pliusai, be kurių šventė negalėtų įvykti. 💚Mes draugiški gyvūnams, patys turime keturkojų ir suprantame kokie jie svarbūs ir yra lygiaverčiai šventės dalyviai.

💚 Manto 15 metų patirtis su įmonių renginiais, leis Jūsų šventėje sugalvoti, priimti ir surengti nestandartinius ir originalius sprendimus. Juk mokomės iš patirties ir per patirtį!

💚Lauros 9 metų dekoratorės patirtis, išbandyti kompozicijos deriniai, stiliaus ir proporcijų suvokimas, kūrybiškumas, dekoro tendencijų žinios, leidžia pajusti visos šventės puošybos visumą. Kai darai ką moki geriausiai ir atsiduodi visa širdimi - dekoras tampa istorija jaunųjų ir svečių atsiminimuose.

💚5 stačiakampiai stalai bei 50 kėdžių jau įeina į nuomos kainą. Argi tai ne puiku?

💚Esame apgalvoja visus mažmožius, nes tikime, kad sėkmė slypi smulkmenose! Reik vaistinėlės, siūlo su adata, žaislų vaikams, tortui mentelės ar rašiklių... Manykite, kad viskuo jau pasirūpinta.

💚Suprantame, kad gamta graži iš savęs ir į ją reikia kuo mažiau kištis. Tad spalvoti gėlių darželiai, tujos, trinkelės, statulėlės ir fontanai yra priešingybė Pomiškio idėjai: visas genialumas - PAPRASTUME.

💚Pomiškis ateityje žada būti ne tik renginių vieta, bet ir seminarų, mokymų vieta. Turime daug minčių, projektų, tad pažadame Jums, kad nepavirsime eiline sodyba, o augsime ir tobulėsime sąmoningai kartu su savo užsakovais.

KODĖL VERTA RINKTIS POMIŠKĮ

12/30/2023