VESTIVALIS

Vestuvės - festivalis

vestuves_vestivalis_festivalis_001
vestuves_vestivalis_festivalis_001
vestuves_vestivalis_festivalis_002
vestuves_vestivalis_festivalis_002

Festivalio tipo renginio dekoras gali būti labai įvairus, nuo boho stiliaus iki eklektikos. 🎉🎊Svarbiausia daug polisio zonų ir kampelių kur galima tiesiog relaksuoti. Supynės, hamakai, pledai ant žolės ir šezlongai - skirti basoms kojoms ištiesi ir mėgautis muzika, pašnekesiais, bei vaizdais.

O kas geriausia, kad fesivalio tipo vestuvių dekorui nėra jokių apribojimų, kuo įdomiau - tuo geriau, kuo daugiau - tuo smagiau. Tad leiskite fantazijai siautėti!

Vintažiniai daiktai, popierinės vėliavėlės, juostos, močiūtės kilimai, visokie rakandai, tai gali tapti viso dekoro ašimi. Vietoj vazų - buteliai, stiklainiai ar skardinės, vietoj stalų - paletės, vietoj kėdžių - patiesti pledai.

O, kad naktį viskas dar labiau sužibėtų, nepamirškite ir degančių, šviečiančių dekoro detalių: žvakių, žibintų, lempučių, ugnelių ir kitų šviesos šaltinių.

Kelios idėjos kaip padaryti jūsų šventę ypatinga:

  • Laužas su gintaro dulkėmis, zefyrų kepimas. Liepsnos, malkų spragsėjimas ir gitaros garsai, tai užburiančios akimirkos, kurias norėsis sustabdyti.

  • Estafetės ar kitos įvairiausios nuotaikingos, netikėtos rungtys.

  • Foto būdelė. Realiai matysite ekrane tai, ką fotoaparatas įamžins, o jau po kelių sekundžių galėsite džiaugtis atspausdintomis nuotraukomis.

  • Lauko žaidimai: jenga, domino ir kiti. Pramoga mažiems ir dideliems. Azartas, gerai praleistas laikas, o gal proga susipažinti su naujais žmonėmis.

  • Pinjata. Niekada nebandėt?! Žaisminga ir azartiška pramoga!

  • Stalo futbolas, batutas, smiginys.

  • Dailinko paveikslas tapomas kol vyksta šventė. Įdomu stebėti kaip keičiasi tuščia drobė. Ir puiki dovana- atsiminimas jauniesiems.

vestuves_vestivalis_festivalis_003
vestuves_vestivalis_festivalis_003

VESTIVALIS - FESTIVALIO TIPO VESTUVĖS

9/14/2023